×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
معاون فناوری و لجستیک سازمان کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل (آنکتاد) از پیشرفت ایران در حوزه علم، فناوری و نوآوری در ۱۰سال اخیر خبر داد و گفت:ایران پتانسیل زیادی در به کارگیری نوآوری دارد.
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه دستگاه ‌های اجرایی برای معرفی فعالیت‌های خود در حوزه دولت الکترونیکی در الکامپ 22 حضور خواهند یافت، گفت: شبکه ملی اطلاعات در این نمایشگاه به مسوولان، متخصصان و مردم معرفی خواهد شد.
معاون شرکت مخابرات ایران از تست و راه اندازی سرویس اینترنت پرسرعت بر بستر فیبرنوری با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه در تهران خبر داد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از تصویب کلیات لایحه مقابله با تقلب در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش سهم ICT در سبد هزینه خانوار ایرانی خبر داد.
مرکز تحقیقات مخابرات ایران، با اعلام فراخوانی از فعالان عرصه موتور جستجوی اینترنتی دعوت کرد تا در اجرای پروژه جستجوی گفتاری طرح جویشگر بومی مشارکت کنند.
رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات گفت: روزانه ۱۰۰ میلیون جستجو از سوی کاربران ایرانی در موتورجستجوی گوگل صورت می گیرد و این موتور جستجوی جهانی، رتبه اول بازدید در ایران را دارد.
دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) با همکاری دانشگاه پوترا مالزی نشست تبادل تجربیات علم وفناوری درکشورهای اسلامی را با حضور دانشمندان برجسته جهان اسلام در مالزی برگزار می‌کند.
معاونت آموزشی وزارت بهداشت، سامانه نظرسنجی و راستی آزمایی مقالات و پایان نامه های علوم پزشکی کشور را راه اندازی کرد.
رئیس مرکز فن بازار ملی ایران از راه اندازی فن بازار هایی در استان های کشور خبر داد و گفت: بنا داریم تا پایان سال ۵ فن بازار منطقه ای دیگر را راه اندازی کنیم.
  • تعداد رکورد ها : 1089

تست