×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یک بخش مهم این وزارتخانه، امسال نیز برنامه هایی را در راستای ارتقای سطح سلامت و جایگاه علمی ایران اجرا کرده که از جمله می توان به توانمندسازی محققان به عنوان بازوی اصلی فعالیت های پژوهشی و ارتقای کیفیت تحقیقات اشاره کرد.
طرح سامانه دانشجویی صبح امروز با حضور وزیر علوم رونمایی شد.
وزیر ارتباطات با توجه به شعار رونق کسب‌وکار و اشاره به ارزش بالای محتوا در شبکه ملی اطلاعات، اعلام کرد: «تولید محتوا را با تولید ثروت برابر ‌می‌کنیم.»
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: امیدواریم تا یک سال آینده شبکه‌های پیام‌رسان داخلی جایگزین شبکه‌های موبایلی خارجی شود.
مدیرکل پژوهشی وزارت علوم گفت: نشریات علمی داخلی نمایه شده در پایگاه های معتبر بین المللی مورد حمایت مالی قرار می گیرند.
پروژه توسعه لایه انتقال شبکه ملی انتقال اطلاعات (تلاش ۳) با هدف افزایش ظرفیت شبکه انتقال اطلاعات کشور، به بهره برداری رسید.
زیرساخت سامانه سلامت ایرانیان با همکاری مشترک ۳ وزارتخانه ارتباطات، بهداشت و کار آماده بهره برداری شد و قرار است پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان نیمه دوم فروردین ۹۶ رونمایی شود.
معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری گفت: موضوع بهره‌وری و تعالی سازمانی باید در پژوهش‌های دانشگاهی مورد استفاده قرار گیرد و پایان‌نامه‌های دانشجویان نیز در این زمینه تدوین شود.
زیر ارتباطات گفت: شب گذشته در جلسه شورای عالی فضای مجازی، بندهایی از آئین نامه حمایت از شبکه های اجتماعی بومی به تصویب اعضا رسید.
شرکت ارتباطات زیرساخت از راه اندازی شبکه ارتباطی چندرسانه ای مبتنی بر IP با هدف تبادل ترافیک صوتی بین استانی اپراتورهای تلفن ثابت و همراه خبر داد.
  • تعداد رکورد ها : 1115

تست