×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
معاون وزیر ارتباطات از سرمایه‌گذاری ۱۶ هزار میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید در توسعه و ارتقای زیرساخت‌های ارتباطی کشور خبر داد و گفت: ۱۰ استان کشور تا پیش از پایان کار دولت یازدهم از نسل چهارم اینترنت برخوردار می‌شوند.
بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: جدیدترین آمار تولید مقالات نانو از سوی کشورهای مختلف در ماه دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شده است که ایران در رتبه ششم قرار دارد.
گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه علامه‌طباطبائی با همکاری انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، دومین کنفرانس ملی «کتابخانه‌های دیجیتالی» را با عنوان «کتابخانه دیجیتالی: مالکیت فکری» برگزار می‌کند.
معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی با تشریح تغییرات ناشی از توسعه فناوری های دیجیتالی، جهان امروز را در آستانه انقلاب دیجیتالی دانست.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم گشایش نمایشگاه الکامپ خبر داد: فروش شرکت های دانش بنیان به 30 هزار میلیارد تومان می رسد
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران (ایران الکامپ ۲۰۱۶) به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور، از فردا به مدت ۴ روز برگزار می شود.
معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت فهرست مجلات نامعتبر و جعلی را منتشر کرد و مقالاتی که از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۷ میلادی و بعد از آن در این مجلات منتشر شوند، نامعتبر خواهند بود.
«سامانه همانندجو» در اولین سمپوزیوم علمی ارتقای سلامت اداری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.
نقشه راه پروژه ۱۰ برابر کردن تولید محتوای داخلی با رویکرد کسب‌وکار دیجیتال به‌عنوان یکی از ۷ پروژه اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به تایید ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی رسید.
معاون پژوهشی دانشگاه تهران اعلام کرد: با وجود اینکه 3.5 درصد از جمعیت اعضای هیات علمی کشور در دانشگاه تهران فعالیت می کنند، حدود 10 درصد مقالات علمی ایران در این دانشگاه تولید می شود.
  • تعداد رکورد ها : 1089

تست